חוכמת הסוכרתיים

לפעמים צריך לצאת מאזור הנוחות ולתת לגאווה קצת לזרום. ועל מה ולמה? ובכן, בימים אלה יצא לפועל פרויקט ראשון מסוגו שאני מנהל עבור חברת התרופות הבינלאומית סאנופי, ואני ממש גאה בו, מבחינתי פרויקט דגל.

מדובר בפרויקט במסגרתו פתחנו קבוצה ברשת החברתית לחולים "כמוני" ושם אנו מבקשים מסוכרתיים ובעלי עניין  להציע רעיונות לאפליקציה לסוכרתיים.  בעצם אנו פועלים יחד עם הסוכרתיים על מנת לבנות אפליקציה בסיוע חכמתם – חכמת ההמונים. זהו פרויקט חדשני במיוחד, למיטב ידיעתי לא נעשה כזה בתחום חברות תרופות בעולם. כלומר, חברות כן ביצעו תחרויות פיתוח, אך לא פתחו בשיח ישירות עם המטופלים במחלה על מנת לייצר יחד כלי שבהמשך יופץ חינם לחולים ויסייע להם בניהול המחלה. זוהי חדשנות פתוחה לכל דבר ועניין.

הקבוצה בה מתרחשת הפעילות

יש כאן אומץ, חדשנות והתמקדות במטופל מצד חברת התרופות, שכן היה יכול להיות יותר פשוט לאפיין אפליקציה על בסיס הרעיונות הקיימים בשוק, או אלה המובנים מאליהם, יציאה לכזה מהלך אינה טריביאלית ואני שמח שניתנה לי ההזדמנות מצד החברה.

חשוב לציין שסאנופי גם בישראל וגם בעולם החליטה למנף את המומחיות שלה בתחום הסוכרת על מנת לשים דגש על מענה הוליסטי למטופלים, שהוא רחב יותר מרק תרופות, כלומר פיתוח ומתן של מגוון שירותים וכלים לניהול המחלה, ומכאן הרצון לספק אפליקציה שתהיה חדשנית ופרקטית הוא אך המשך טבעי לכך.

הפרויקט עלה לאוויר לפני כמה ימים וכבר עלו בו רעיונות מאוד יצירתיים ופרקטיים.  מומלץ להיכנס, ואם יש לכם רעיון רלוונטי, אתם מוזמנים להציע, מי יודע אולי תזכו!

לקבוצה לחצו כאן


1 thought on “חוכמת הסוכרתיים”

  • 1
    משתמש אנונימי (לא מזוהה) on יולי 21, 2013 הגב

    אורי- כל הכבוד ואכן פרוייקט מעניין. בהצלחה!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.